Smart-Teach Smart-Teach
Capture

Smart- teach yayınevi 2007 yılında kuruldu.
İstanbul merkezli şirketimizin esas faaliyet sahası, 0-6 yaş grubuna dönük, başta sesli kitaplar olmak üzere eğitici ürünlerin tasarlanması, üretimi ve pazarlanmasıdır. Yayınevimiz Türkiye’nin sadece sesli çocuk kitabı yayınlayan tek yayınevidir. Kendi alanında çeşitlilik, süreklilik ve Pazar payı bakımından en büyük yayınevidir.

Yayınevimiz, insanlık ailesinin nüvesi olan çocukların bebeklikten başlayarak kadim insanlık ailesinin birikimleri ve değerlerinin farkında olarak ve onlar ile donanarak büyümelerinin önemine inanmaktadır.
İnsan hayatının en yoğun ve en detaylı öğrenme süreci olan 0-6 yaş grubuna yönelik çalışmalarımız bu bilinç ve inanç üzerine temellendirilmiştir. Heyecan verici bir süreç olan yaşam döngüsünde büyük insanlık ailesinin değer ve birikimlerini yeni nesillere yerelin ve millinin renklerini de katarak aktarabilmek temel misyonumuzdur.
Bu misyon için baş döndürücü bir hızla gelişen teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak yeni ürünler ve fikirler geliştirerek yolumuza devam edeceğiz.

0-6 yaş çocuğunun öğrenme ve gelişim süreci konusunda her gün detaylandırılan bilgi birikiminin güncelliğini takip için sürekli öğrenen ekibimiz ile oyun tadında bir öğrenme süreci sağlayan ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz.

Ülkemizde ilk defa üretilen sesli kitaplar konseptimiz ve bu çizgideki ürünlerimiz gerek anne babalar ve gerekse çocuklar tarafından büyük bir ilgi görerek bizim işimize duyduğumuz inanç ve heyecanımızı daha da pekiştirmiştir.

Smartteach, Boomerang alt markası ile sesli kitaplar, elektronik puzzleler, eğitici yayınlar üretimine devam etmektedir. Bu süreçte emeği ve desteği geçen bütün çözüm ortaklarımıza, gösterdikleri büyük ilgi dolayısı ile tüketicilerimize teşekür ederiz.

Temsil Edilen Markalar
SMART-TEACH , BOOMERANG
Ürün Hizmet İndeksi
Lisanslı - lisanssız sesli ve eğitici çocuk ürünleri.