Smart-Teach Smart-Teach

Yup-Pi Serisi

Yup-Pi Serisi Tanıtım

6 kitaptan oluşan Yup-Pi Serisinde kahramanlarımız Yup ve Pi, kısa serüvenleri eşliğinde her çocuğun mutlaka öğrenmesi gereken, hayatlarını kolaylaştıracak gün, ay ve yıl bilgisi; renkler; saatler; sağ-sol; şekiller; yön bilgileri gibi temel kavramları ritmik şarkılar eşliğinde eğlenceli bir hale getirerek tanıtıyorlar.

Serideki tüm kitaplar, her biri birbirinden farklı, Smartteach çocuk kulübü 0-6 yaş grubu tarafından seslendirilmiş 3’er eğitici ve eğlenceli çocuk şarkısına sahiptir. Şarkılar ve hikâye metinleri çocuklarda olumlu davranış değişiklikleri gerçekleştirmek amacıyla özenle hazırlanmıştır. Bu kitaplar çocuklarınıza oyunlarında eşlik edecek, hayal dünyalarının gelişimine katkı sunacak, bebeklikten itibaren kitap sahibi olmayı, kavramlaştırmayı, sesler ve resimler arasında mantıklı bağıntılar kurmayı, sürekliliği ve drama yeteğinin gelişimine katkılar sunacaktır.

Üç butonlu elektronik ses boardı ve rengarenk sayfaları ile çocuklar için eğitim ve oyunu bir araya getiren bu neşeli kitapları çocuklarınız ile beraber kullanmanızı öneririz.